Евгений Сенжерлиев, Каскад ГЭС өндірістік-техникалық бөлімінің бас маманы
|
Папонов Александр Николаевич, БЖК электр техникалық цехының 5 разрядты электр техникалық желілерінің электр жабдығына қызмет көрсету жөніндегі электр монтері
|
Лариса Павловна Мамонова, атындағы су қазандығы сорғылары қондырғыларының машинисі
|
Ольга Баймуханова, ОҚТО бағыттамалық пост кезекшісі
|
Жукишев Айдос Анарбекович, отынды қабылдау және түсіру орталығының темір жол учаскесінің 6-разрядты слесарь-электригі
|
Айғали Ермурзаев, Каскад ГЭС автоматика, өлшеу және байланыс цехының бастығы
|
Айбол Дәулетов, Батыс жылу кешені қазандық цехының аға шебері
|
Усьманкина Валентина Владимировна, 3-ЖЭО орамаларын және оқшауламасын жөндеу жөніндегі электр монтері
|
Молдабаев Нурбол Саимович, ОҚТО темір-жол учаскесі локомотив шаруашылығының 6 дәрежелі слесар-жөндеушісі
|
Жаңбыршы Даулен Сәдуақасұлы, 1-ЖЭО жылу автоматика және өлшеулер цехының бастығы
|
Миленина Ирина Абдрахмановна, «Алматы электр станциялары» АҚ Әдіснама және трансформация бөлімінің бас маманы
|
Искаков Нуртаза Исмаилович, А. Жақұтов атындағы 2-ЖЭО Электр станциясының цех ауысым бастығы
|
Бояринцев Александр Викторович, 3-ЖЭО турбиналық цехының кран машинисі
|
Исмухамбетов Газий Жумабайұлы, «Алматы электр станциялары» АҚ Өндіріс жөніндегі басқарушы директор – Бас инженері
|
Павел Ким, Қапшағай ГЭС өндірістік-техникалық бөлімнің бас маманы
|
Евгений Найденко, «Алматы электр станциялары» АҚ 1-ЖЭО электр техникалық зертхананың өндірістік учаске шебері
|
Гүлмира Бақытжанқызы Алдашукурова, 2-ЖЭО Химия цехының бастығы
|
Ғалым Жаңбыршы, «Алматы электр станциялары» АҚ Алматы 1-ЖЭО Басқарушы директоры
|
Өтепов Зейнолла,1-ЖЭО станциясының ауысым бастығы
|
Исахан Ақтанұлы Сырғабаев, «Алматы электр станциялары» АҚ 1-ЖЭО Басқарушы директоры
|
Аля Макешовна Ділдабекова, 2-ЖЭО турбиналық цехының 6-разрядты кран машинисі
|
Ибрагим Геккеев, «Алматы электр станциялары» АҚ Каскад ГЭС бас инженерінің орынбасары
|
Иембердиев Сатыпалды Сабырұлы, «Алматы электр станциялары» АҚ 1-ЖЭО электр цехы электр техникалық зертхана бастығы
|
Арғынбаева Асель Амантайқызы «Алматы электр станциялары» АҚ Басқарма Төрағасының экономика және қаржы жөніндегі орынбасары
|
Бондарева Елена Степановна, «Алматы электр станциялары» АҚ Батыс жылу кешенінің логистика бөлімінің бастығы
|
Наталья Гранкина, «Алматы электр станциялары» АҚ Каскад ГЭС еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы жөніндегі аға инспекторы
|
Елена Сильвестрова, «Алматы электр станциялары» АҚ Қоршаған ортану қорғау басқармасының бас маманы
|
Прокофьев Алексей Викторович, «Алматы электр станциялары» АҚ Каскад ГЭС өндіріс басқарудың автоматтандырылған жүйелері бойынша жетекші инженері
|
Қарамолдаев Дәулет, «Алматы электр станциялары» АҚ 1-ЖЭО электр цехы электр техникалық зертханасының релелік қорғаныс және автоматика аппаратурасын жөндеу
|
Хаджимурат Имажанов, «Алматы электр станциялары» АҚ отынды қабылдау және түсіру орталығы өндірістік – техникалық бөлімінің бас инженерінің орынбасары-бастығы
|
Макаров Алексей Валерьевич,«Алматы электр станциялары» АҚ 2-ЖЭО турбина цехының аға шебері
|
Құлжабай Айдана Мұратқызы, «Алматы электр станциялары» АҚ 2-ЖЭО химиялық цех департаментінің инженер-технологы
|
Аймуратов Дінмухамед Бурамбаевич, 1-ЖЭО электр цехының бастығы
|
Әділет Бейсенбаев, «Алматы электр станциялары» АҚ отынды қабылдау және түсіру орталығының 2-ЖЭО учаскесінің бастығы
|
Розенблит Александр Моисеевич, 1-ЖЭО электр цехының бастығы
|
Кусаинова Гульмира Сейсенбаевна, «Алматы электр станциялары» АҚ Бухгалтерлік есеп және есеп беру басқармасы есептілікті дайындау бөлімінің бастығы
|
Сасықов Ербол Әбілқасымұлы, Батыс жылу кешенінің басқарушы директоры
|
Максим Мамырин, «Алматы электр станциялары» АҚ Қапшағай ГЭС бас инженері
|
Скворцов Сергей Михайлович, 1-ЖЭО өндірістік-техникалық бөлімінің бастығы
|
Билецкий Иван Николаевич, «Энергожөндеу» ӨЖК қазандық жабдықтарын жөндеу учаскесінің шебері
|
Власова Татьяна Васильевна, «Алматы электр станциялары» АҚ «Энергожөндеу» ӨЖК металдар және дәнекерлеу қызметін бақылау (металтану) жөніндегі жетекші инженер
|
Юрий Шиханов, «Алматы электр станциялары» АҚ «Энергожөндеу» өндірістік-жөндеу кәсіпорны металдар және дәнекерлеу қызметінің бастығы
|
Ерилов Александр Викторович; «Алматы электр станциялары» АҚ «Энергожөндеу» өндірістік – жөндеу кәсіпорнының аға шебері
|
Крайнов Роман Юрьевич, «Алматы электр станциялары» АҚ Батыс жылу кешенінің жылу автоматикасы және өлшеу цехының АСКУЭ және СДТУ аға шебері
|
Сизов Владимир Викторович, «Алматы электр станциялары» АҚ пайдалану және жөндеу басқармасының жөндеу қызметінің бастығы
|
Абзал Жақыпбаев, «Алматы электр станциялары» АҚ 2-ЖЭО бас инженерінің пайдалану жөніндегі орынбасары
|
Макурочкин Антон Валерьевич, «Алматы электр станциялары» АҚ Қапшағай ГЭС өндірістік-техникалық бөлімінің бастығы
|
Мещеряков Александр Викторович, «Алматы электр станциялары» АҚ отынды қабылдау және түсіру орталығының теміржол шаруашылығының аға шебері
|
Талқанов Елжас Ержанұлы, «Алматы электр станциялары» АҚ 2-ЖЭО пайдалану жөніндегі цех бастығының орынбасары
|
Виктор Безрук, «Алматы электр станциялары» АҚ Алматы 3-ЖЭО бас инженері
|
Николай Афанасьев, «Алматы электр станциялары» АҚ Батыс жылу кешенінің жылу автоматикасы және өлшеу цехының АСКУЭ және СДТУ бойынша аға шебері
|
Павлов Владимир Юрьевич, «Алматы электр станциялары» АҚ 2-ЖЭО электр цехының ЭТЛ өндірістік зертханасының бастығы
|
Абдукаримова Гульжаухар Кенесовна, «Алматы электр станциялары» АҚ пайдалану және жөндеу басқармасы жөндеу қызметінің бас маманы
|
Фазоил Салимов, «Алматы электр станциялары» АҚ Алматы 2-ЖЭО Басқарушы директоры
|
Иванов Андрей Викторович, «Алматы электр станциялары» АҚ Қапшағай ГЭС Электротехникалық зертханасының бастығы
|
Болатбек Суанбеков, «Алматы электр станциялары» АҚ ӨЖК 2-ЖЭО «Энергожөндеу» энергия жабдықтарын жөндеу бойынша қазаназарту учаскесінің аға шебері
|
Драничникова Елена Борисовна, «Алматы электр станциялары» АҚ 3-ЖЭО өндірістік-техникалық бөлімінің бастығы
|
Татьяна Михно, «Алматы электр станциялары» АҚ «Энергожөндеу» ӨЖК металдар және дәнекерлеу қызметінің өндірістік оқыту шебері
|
Алексей Ким, «Алматы электр станциялары» АҚ Алматы 1-ЖЭО бас инженері
|
Черноярова Наталья Владимировна, Ш. Шөкин атындағы Қапшағай ГЭС 5 санаттағы кран машинисі
|
Жамансарина Роза Тұрарқызы, Б.Оразбаев атындағы 1-ЖЭО департаментінің бухгалтерлік есеп бөлімінің бастығы
|
Фрешер Александр Владимирович, 3-ЖЭО отын-көлік цехының ауысым бастығы
|
Попов Сергей Владимирович, БЖК бас инженерінің орынбасары
|
Владимир Регер,«Энергожөндеу» ӨЖК турбиналық жабдықты жөндеу жөніндегі учаске бастығы
|
Венера Десятникова, «Энергожөндеу» ӨЖК электр станцияларының автоматикасы мен өлшеу құралдарын жөндеу және қызмет көрсету жөніндегі электр слесарі
|
Мамырбеков Ерғали Сейдрахымұлы, «Энергожөндеу» ӨЖК Реттеу және діріл зертханасының бастығы
|
Максим Красноцветов, Отынды қабылдау және түсіру станциясының диспетчері, Отынды қабылдау және түсіру орталығында 25 жыл жұмыс істейді
|
Елена Ким, А.Жақұтов атындағы 2-ЖЭО баптау және табиғатты қорғау қызметі цехы өндірістік зертханасының бастығы |
Өтеміс Сабырқұлов, А.Жақұтов атындағы 2-ЖЭО бас инженерінің жөндеу жөніндегі орынбасары |
Анатолий Фищенко, ОҚТО директорының орынбасары |
Александр Ким, А.Жақұтов атындағы 2-ЖЭО электр цехының өндірістік зертханасының бастығы бөлісті
|
Әлия Жилгилдина, «Энергожөндеу» ӨЖК өндірістік-техникалық бөлімінің қоршаған ортаны қорғау жөніндегі инженері
|
Лаура Кусмолдинова, ұйымдастыруды сүйемелдеу басқармасының бас менеджері
|